' Парк Качели Днепр | Парк Гойдалок Дніпро

KACHELI – це унікальне місце для активного і безпечного відпочинку для всієї родини!

Про нас
Ми – це екологічно чистий простір та активний відпочинок для дітей та дорослих.  Ми – територія безтурботності, легкості та сповнення дитячих мрій. А ще – таких гойдалок як у нас ви не знайдете ніде!

У нас є все, що вам потрібно
У нас ви можете відпочити, поїсти, випити смачну каву або фреш, а ще взяти участь у розважальній або навчальній програмі. Лише у нас ви можете на одній території релакснути у лаундж-зоні або полоскотати собі нерви в екстрім-зонах (гігагойда у парку ВДНГ, water-hill у парку Гідропарк).

Розважайтесь та розвивайтесь
Відпочивайте, беріть участь у квестах та іграх від нашої анімації. А якщо хочете навчитися новому – дивіться розклад наших майтер-класів, лекцій, фестивалів та спеціальних подій. Слідкуйте за нашою афішею на сайті та у соціальних мережах.

Грайте та вигравайте
Беріть участь у наших конкурсах та розіграшах – ми регулярно проводимо розіграші цінних призів. Покажіть нам свої таланти, активно беріть участь у наших подіях та отримуйте за це подарунки від нас!

В нас завжди чисто та безпечно
Всі наші гойдалки зроблені з екологічно чистих матеріалів. У нас беспечно, у нас не курять і не п’ють алкогольні напої. Ми зробили все, щоб і дорослим, і дітям було комфортно відпочивати у нас. Тож чекаємо на вас!

Найкращі спогади з відпочинку у просторах KACHELI відображені на фото

Контактна інформація

+38099 280 74 70
info@kacheli.kiev.ua

Вартість входу до простору на день – 35 грн (будні) та 40 грн (вихідні)
Дітям, зростом до 120 см – вхід безкоштовний (виключно у супроводі батьків).

Графік роботи мережі KACHELI:

Ми працюємо щоденно
з 10.00 до 22.00

Зверніть увагу! У нас заборонено:
null
null
null