КУПУЙ ОДИН АБОНЕМЕНТ – ВІДВІДАЙ ЧОТИРИ ПАРКИ
Придбай абонемент до мережі просторів сімейного відпочинку KACHELI та отримай змогу відвідувати одразу 4 простори – три у місті Київ та один у Дніпрі!
Ваш єдиний абонемент до яскравих вихідних у просторах сімейного відпочинку KACHELI

Вартість входу до одного з просторів мережі на день – 35 грн.

Проведи цілий день у просторі сімейного відпочинку KACHELI лише за 35 грн. Десятки гойдалок різних форм та конструкцій, зони релаксу та екстрим-зони, смаколики на фудкортах та веселі фотозони – все це у твоєму доступі протягом дня. Придбавши вхідний квиток на день тобі не потрібно повторно сплачувати за вхід до простору, тож відлучитись по справах, ти завжди можеш повернутись у KACHELI для продовження свого комфортного відпочинку на свіжому повітрі!

1 місяць відвідувань простору KACHELI за ціною 4 днів

Живете поряд із парком і щоденно прогулюєтесь із дітьми у KACHELI? Придбайте абонемент на місяць та заощаджуйте до 80% коштів на придбання вхідних квитків.

Придбайте абонементи заздалегідь за спеціальною ціною – 150 грн\місяць

3 місяці безлімітного відпочинку у KACHELI за ціною 9 візитів

Полюбляєте активний на свіжому повітрі? Плануєте провести літо у рідному місті? Тоді купуйте абонемент до мережі KACHELI на 3 місяці та урізноманітніть свої канікули, відвідуючи наші простори. Щодня – безпечний активний відпочинок для дітей та дорослих, щовихідних – цікаві розважальні програми із конкурсами та подарунками від KACHELI.

АБОНЕМЕНТ НА РІК

Вигідніше не буває! Забезпеч собі рік відпочинку у мережі KACHELI за ціною 12 відвідувань!

Сплануй відпочинок заздалегідь – купуй абонемент просто зараз!

Дітям, зростом до 120 см – вхід безкоштовний (виключно у супроводі батьків).

Для пільгових категорій населення (людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів, учасників бойових дій, ліквідаторів ЧАЕС, дітей-сироти та членів багатодітних сімей) – вхід безкоштовний за наявності відповідного посвідчення.
Детальні правила відвідування просторів сімейного відпочинку KACHELI